< Grįžti į skiltį Gaminiai

ROLETAI SU SPYRUOKLE (IŠ APAČIOS)

5/5

Puikus įvertinimas!   |   Palikite savo atsiliepimą

Aprašymas: Roletai iš apačios – mes dar šį gaminį vadiname roletais su spyruokle, šie roletai puiki alternatyva įprastiems roletams su grandinėle. Roletai valdomi iš apačios į viršų rankenėlės pagalba ir yra ypač populiarūs tarp žmonių kurie gyvena pirmuose ir antruose aukštuose, taip pat puikiai tinka vonios kambariui ar kitai patalpai, kurioje norėsite pasislėpti nuo aplinkinių žvilgsnių ir tuo pačiu metu įsileisti šviesos. Varstant langą roleto medžiaga lieka prigludusi prie lango dėl specialių „u” formos kreipiančiųjų juostų kurios prilaiko audinį norimame aukštyje. Taip pat norime paminėti, kad šiuos roletus galima nesunkiai paversti roletais valdomais iš viršaus į apačią sumontuojant gaminį atvirkščiai. Gaminys nepraras jokių techninių savybių – žmonėms nemėgstantiems valdymo su grandinėlės, bei norintiems valdyti langų uždengimą ranka.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pavadinimas: Kasetinis roletas SPR
Tinkamas: Plastikiniams, Mediniams, Aliumininiams langams.
Mechanizmo išmatavimai: Kasetė išsikišusi: 4,49cm. Kasetės aukštis: 7,26cm.
Sudedamos dalys: Vamzdis, Kasetė, Pasirinktas audinys, apatinis audinio profilis, šoninės kreipiančiosios juostos, valdymo mechanizmas.
Tvirtinimo būdai: Prie lango rėmo.
Valdymas: Ranka
Maksimalus plotis: 1.5m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Maksimalus aukštis: 2.2m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Garantija: 12-24mėn.

Ilgaamžiškumas

Gamyboje naudojame tik kokybiškus, patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus. Taip pat suteikiame iki dviejų metų garantiją gaminiui ir atliktiems darbams

Lengvi priežiūroje

Nereikalauja didelio dėmesio priežiūroje. Kasetė apsaugo audinį nuo nešvarumų. Roletų audiniu paviršiai slidūs arba padangti spec. sluoksniu todėl lengvai valomi švaria šluoste nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

Prieinami visiems

Naujų kasetinių roletų didžiąją kainos dalį (50%+) sudaro pasirinkto audinio savikaina. Savo asortimente turime tiek biudžetinių, tiek prabangių audinių.

Montavimas įskaičiuotas!

Užsisakant šį gaminį montavimas yra įskaičiuotas į kainą. Pagaminus roletus mūsų kvalifikuoti ir ilgą patirtį turintys meistrai kokybiškai sumontuos gaminius.

730d. garantija!

Visiems savo gaminiams suteikiame iki 2 metų kokybės garantiją. Taip pat atliekame pogarantinį remontą (tik mūsų gamintiems langų uždengimams).

PANAŠŪS GAMINIAI

ROLETAI IŠ APAČIOS 27

KASETINIAI ROLETAI

ROLETAI IŠ APAČIOS 28

KLASIKINIAI ROLETAI "MINI"

ROLETAI IŠ APAČIOS 29

KLASIKINIAI ROLETAI "CLASSIC"

ROLETAI IŠ APAČIOS 30

KLASIKINIAI ROLETAI "CLASSIC CASSETTE"