< Grįžti į skiltį Gaminiai

KLASIKINIAI ROLETAI "MINI"

5/5

Puikus įvertinimas!   |   Palikite savo atsiliepimą

Aprašymas: Gaminys valdomas grandinėle, turi reduktorių su audinio blokavimo funkcija. Dažniausiai montuojamas į lango rėmą, bet tinkamas ir ant sienos virš lango, ar nišoje. Varstomiems langams rekomenduojame “Mini” roletus su žilkutėmis iš šonų, pagrindinė jų funkcija – audinys išlieka prigludęs prie varstomo ir atidaromo lango. Visi “Mini” roletai puikiai susitvarko su pagrindinėmis roleto funkcijomis – leidžia reguliuoti šviesos bei šilumos srautą patalpoje. Roletai „mini” montuojami į lango stiklajuostes, rėmą, ant sienos virš lango arba nišoje. Galimos nestandartinės šoninių laikiklių spalvos. 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pavadinimas: Klasikinis roletas „mini”
Tinkamas: Visų tipų langams.
Mechanizmo išmatavimai: Mechanizmas išsikišęs: 3,90cm. Mechanizmo aukštis: 3,60cm.
Sudedamos dalys: Vamzdis, Šoninai laikikliai, Pasirinktas audinys, apatinis audinio profilis, valdymo mechanizmas, grandinėlės fiksacija, grandinėlės apsauga ” Saugus vaikas”.
Tvirtinimo būdai: Prie lango rėmo, nišoje, ant sienos virš lango.
Valdymas: Grandinėle.
Maksimalus plotis: 1.5m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Maksimalus aukštis: 2.2m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Garantija: 12-24mėn.

Ilgaamžiškumas

Gamyboje naudojame tik kokybiškus, patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus. Taip pat suteikiame iki dviejų metų garantiją gaminiui ir atliktiems darbams

Lengvi priežiūroje

Nereikalauja didelio dėmesio priežiūroje. Roletų audiniu paviršiai slidūs arba padangti spec. sluoksniu todėl lengvai valomi švaria šluoste nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

Prieinami visiems

Naujų roletų didžiąją kainos dalį (50%+) sudaro pasirinkto audinio savikaina. Savo asortimente turime tiek biudžetinių, tiek prabangių audinių.

Montavimas įskaičiuotas!

Užsisakant šį gaminį montavimas yra įskaičiuotas į kainą. Pagaminus roletus mūsų kvalifikuoti ir ilgą patirtį turintys meistrai kokybiškai sumontuos gaminius.

730d. garantija!

Visiems savo gaminiams suteikiame iki 2 metų kokybės garantiją. Taip pat atliekame pogarantinį remontą (tik mūsų gamintiems langų uždengimams).

PANAŠŪS GAMINIAI

Roletai mini 27

ROLETAI KASETĖJE

Roletai mini 28

ROLETAI SU SPYRUOKLE (IŠ APAČIOS)

Roletai mini 29

KLASIKINIAI ROLETAI "CLASSIC"

Roletai mini 30

KLASIKINIAI ROLETAI "CLASSIC CASSETTE"