< Grįžti į skiltį Gaminiai

KLASIKINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI C19

5/5

Puikus įvertinimas!   |   Palikite savo atsiliepimą

Aprašymas: Tai puikus bei ekonominis pasirinkimas uždengti nedidelį, standartinį langą bei suteikti jūsų interjerui savotiško žavėsio. Klasikinio tipo diena naktis roletai puikiai susitvarko su pagrindinėmis savo funkcijomis – reguliuojant juostų persidengimą galima reguliuoti į patalpą petankančią šviesą, o esant reikalui, kaip ir standartinį roletą – pilnai sukelti į viršų. Klasikinių roletų kaina – žemesnė, del paprastos konstrukcijos. Tačiau nemanykite, kad jie gali būti blogesni už kitus gaminius. Šie puikiai susitvarko tiek su įkyriais saulės ir kitais šviesos spinduliais, tiek apsaugo privatumą nuo nepageidaujamų žvilgsnių – atlieka visas savo funkcijas visu šimtu procentu. Klasika prisitaiko tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimuose. Dažniausiai montuojamas į lango rėmą, bet tinkamas ir ant sienos virš lango. Atvėrus langą vedinimui „nesitabaluoja“ nes fiksuojami šoninės žilkutės pagalba.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pavadinimas: Klasikinis diena naktis roletas c19
Tinkamas: Visų tipų langams.
Mechanizmo išmatavimai: Mechanimzas išsikišęs:4,58cm. Mechanizmo aukštis: 4,2cm.
Sudedamos dalys: Vamzdis, Laikikliai, Tvirtinimo profilis, Pasirinktas audinys, apatinis audinio profilis,  Valdymo mechanizmas, grandinėlės fiksacija, grandinėlės apsauga ” Saugus vaikas”.
Tvirtinimo būdai: Prie lango rėmo, nišoje, ant sienos virš lango.
Valdymas: Grandinėle.
Maksimalus plotis: 1.7m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Maksimalus aukštis: 2.8m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Garantija: 12-24mėn.

Ilgaamžiškumas

Gamyboje naudojame tik kokybiškus, patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus. Taip pat suteikiame iki dviejų metų garantiją gaminiui ir atliktiems darbams

Lengvi priežiūroje

Nereikalauja didelio dėmesio priežiūroje. Roletų audiniu paviršiai slidūs arba padangti spec. sluoksniu todėl lengvai valomi švaria šluoste nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

Prieinami visiems

Naujų roletų didžiąją kainos dalį (50%+) sudaro pasirinkto audinio savikaina. Savo asortimente turime tiek biudžetinių, tiek prabangių audinių.

Montavimas įskaičiuotas!

Užsisakant šį gaminį montavimas yra įskaičiuotas į kainą. Pagaminus roletus mūsų kvalifikuoti ir ilgą patirtį turintys meistrai kokybiškai sumontuos gaminius.

730d. garantija!

Visiems savo gaminiams suteikiame iki 2 metų kokybės garantiją. Taip pat atliekame pogarantinį remontą (tik mūsų gamintiems langų uždengimams).

PANAŠŪS GAMINIAI

KLASIKINIAI DIENA-NAKTIS ROLETAI "C19" 25

KASETINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI

KLASIKINIAI DIENA-NAKTIS ROLETAI "C19" 26

KLASIKINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI "CLASSIC"

KLASIKINIAI DIENA-NAKTIS ROLETAI "C19" 27

KLASIKINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI "CLASSIC CASSETTE"