< Grįžti į skiltį Gaminiai

KASETINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI

5/5

Puikus įvertinimas!   |   Palikite savo atsiliepimą

Aprašymas: Tai labai praktiška bei funkcionali sistema leidžianti savarankiškai reguliuoti šviesos bei karščio pralaidumą. Šis produktas gaminamas iš dvigubo audinio su permatomomis bei nepermatomomis juostomis todėl reguliuojant juostų persidengimą galime reguliuoti į kambarį patenkantį saulės bei šilumos srautą. Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, tai tvirta aliumininė kasetė kurioje pasislėpusi dviguba medžiaga su svareliu, vamzdžiu bei valdymo mechanizmu – kasetė saugo susuktą audinį nuo purvo, dulkių ir kitų fizinių poveikių, bei suteikia estetišką lango ir roleto derinį. Gaminys montuojamas į lango stiklajuostes arba į lango rėmą. Dėl pritvirtinamų stiklajuosčių juostų (kreipiančiųjų) varstant arba atverčiant langą diena naktis roleto medžiaga su svareliu išliks prigludusi prie pat stiklo. Šie roletai turi automatiškai blokuojamą reduktorių, todėl galima palikti pusiau atvirą roletą ir nesirūpinti nuolatiniu grandinėlės fiksavimu, baiminantis audinio sukritimo.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pavadinimas: Kasetinis diena naktis roletas
Tinkamas: Plastikiniams, Mediniams, Aliumininiams langams.
Mechanizmo išmatavimai: Kasetė išsikišusi: 3,46cm. Kasetės aukštis: 7,04cm.
Sudedamos dalys: Vamzdis, Kasetė, Pasirinktas audinys, apatinis audinio profilis, šoninės kreipiančiosios juostos, valdymo mechanizmas, grandinėlės fiksacija, grandinėlės apsauga ” Saugus vaikas”.
Tvirtinimo būdai: Prie lango rėmo.
Valdymas: Grandinėle.
Maksimalus plotis: 1.7m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Maksimalus aukštis: 2.5m. (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos).
Garantija: 12-24mėn.

Ilgaamžiškumas

Gamyboje naudojame tik kokybiškus, patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus. Taip pat suteikiame iki dviejų metų garantiją gaminiui ir atliktiems darbams

Lengvi priežiūroje

Nereikalauja didelio dėmesio priežiūroje. Kasetė apsaugo audinį nuo nešvarumų. Roletų audiniu paviršiai slidūs arba padangti spec. sluoksniu todėl lengvai valomi švaria šluoste nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

Prieinami visiems

Naujų kasetinių roletų didžiąją kainos dalį (50%+) sudaro pasirinkto audinio savikaina. Savo asortimente turime tiek biudžetinių, tiek prabangių audinių.

Montavimas įskaičiuotas!

Užsisakant šį gaminį montavimas yra įskaičiuotas į kainą. Pagaminus roletus mūsų kvalifikuoti ir ilgą patirtį turintys meistrai kokybiškai sumontuos gaminius.

730d. garantija!

Visiems savo gaminiams suteikiame iki 2 metų kokybės garantiją. Taip pat atliekame pogarantinį remontą (tik mūsų gamintiems langų uždengimams).

PANAŠŪS GAMINIAI

Kasetiniai diena - naktis roletai 28

KLASIKINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI "MINI"

Kasetiniai diena - naktis roletai 29

KLASIKINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI "CLASSIC"

Kasetiniai diena - naktis roletai 30

KLASIKINIAI DIENA NAKTIS ROLETAI "CLASSIC CASSETTE"